Opublikowane na Arkadiusz Czartoryski Poseł na Sejm RP (http://czartoryski.pl/)

Poseł Czartoryski wspiera w kampanii Andrzeja Dudę: „Tylko dziś rozdaliśmy klika tysięcy gazet naszego przyszłego prezydenta”

Jak zapowiedział poseł Czartoryski, podobne akcje będą prowadzone jeszcze dziś na terenie Ostrołęki oraz przez kilka najbliższych dni na terenie całego powiatu ostrołęckiego, wyszkowskiego i ostrowskiego.

- Dla takich miast jak Ostrołęka, a w podobnej sytuacji jest także Ostrów Mazowiecka, Wyszków  czy Łomża, wybór Andrzeja Dudy na prezydenta Polski jest szansą na przełom. Obecnie mamy cały czas do czynienia z degradacją małych i średnich miast w Polsce. W przekazach telewizyjnych widzimy pociągi Pendolino, budowę Stadionu Narodowego czy jakiejś autostrady, ale niestety tak zwana „Polska powiatowa” czyli sytuacja małych i średnich miast, między innymi takich jak Ostrołęka jest niezwykle trudna. Zdegradowane linie kolejowe, którymi jeśli już można dojechać do Warszawy to odbywa się to znacznie dłużej niż za czasów stanu wojennego. To co się stało z naszą elektrownią to jest niemalże wzorcowa sytuacja ukazująca decyzje tego rządu – mówił w rozmowie z nami poseł Czartoryski.


 Źródło: portal internetowy eOstrołęka.pl
Adres źródła: http://czartoryski.pl/posel-czartoryski-wspiera-w-kampanii-andrzeja-dude-tylko-dzis-rozdalismy-klika-tysiecy-gazet-naszego-przyszlego-prezydenta/r6v