Poseł Czartoryski wspiera w kampanii Andrzeja Dudę: „Tylko dziś rozdaliśmy klika tysięcy gazet naszego przyszłego prezydenta”

Dodano dnia 21.05.2015, 12:56

Dziś na targowisku miejskim przy ulicy Zawadzkiego poseł Arkadiusz Czartoryski rozdając materiały promocyjne wspierał przed II turą wyborów kandydata na prezydenta Polski, Andrzeja Dudę. Do rąk mieszkańców Ostrołęki i powiatu trafiło kilka tysięcy gazet a zainteresowanie kandydatem przerosło chyba nawet oczekiwania samych działaczy.


 


Poseł Czartoryski wraz z dwójką lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości, Robertem Serejko i Krzysztofem Czartoryskim rozdawali dziś przed wejściem na miejskie targowisko przy ulicy Zawadzkiego gazety promujące Andrzeja Dudę, kandydata PiS na prezydenta RP. Odwiedzający rynek w przeważającej większości ochoczo przyjmowali ulotki, zapewniając jednocześnie o poparciu dla Dudy w II turze prezydenckich wyborów.
  fot. eOstrołęka.pl

Jak zapowiedział poseł Czartoryski, podobne akcje będą prowadzone jeszcze dziś na terenie Ostrołęki oraz przez kilka najbliższych dni na terenie całego powiatu ostrołęckiego, wyszkowskiego i ostrowskiego.

- Dla takich miast jak Ostrołęka, a w podobnej sytuacji jest także Ostrów Mazowiecka, Wyszków  czy Łomża, wybór Andrzeja Dudy na prezydenta Polski jest szansą na przełom. Obecnie mamy cały czas do czynienia z degradacją małych i średnich miast w Polsce. W przekazach telewizyjnych widzimy pociągi Pendolino, budowę Stadionu Narodowego czy jakiejś autostrady, ale niestety tak zwana „Polska powiatowa” czyli sytuacja małych i średnich miast, między innymi takich jak Ostrołęka jest niezwykle trudna. Zdegradowane linie kolejowe, którymi jeśli już można dojechać do Warszawy to odbywa się to znacznie dłużej niż za czasów stanu wojennego. To co się stało z naszą elektrownią to jest niemalże wzorcowa sytuacja ukazująca decyzje tego rządu – mówił w rozmowie z nami poseł Czartoryski.