Poseł Czartoryski podsumowuje lokalną kampanię prezydencką Andrzeja Dudy

Dodano dnia 21.05.2015, 12:54
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli lokalnych mediówposeł Arkadiusz Czartoryski podsumował ostrołęcką kampanię kandydata na prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.

Konferencja odbyła się dziś w biurze poselskim Arkadiusza Czartoryskiego. Poseł podsumował dotychczasowe działania kandydata Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta RP w kampanii, przypomniał zawarte w programie wyborczym postulaty i obietnice przywrócenia do realizacji wstrzymanej w 2012 roku inwestycji budowy nowej elektrowni w Ostrołęce oraz opowiedział o innych związanych z regionem kurpiowskim działaniach prowadzonych przez Andrzeja Dudę.
fot. eOstrołęka.pl

- Andrzej Duda w swoim wystąpieniu podczas inauguracji kampanii wyborczej w styczniu tego roku w Ostrołęce nazwał zbrodnią decyzję o wstrzymaniu przez Energa Elektrownie budowy nowego bloku elektrowni. Tylko wybór Andrzeja Dudy na prezydenta Polski jest gwarancją podjęcia działań zmierzających do wznowienia tej inwestycji co bezpośrednio przełoży się na rozwój miasta i powstrzyma wyludnianie się Ostrołęki i powiatu – mówił podczas konferencji poseł Czartoryski.